SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
TEK KATKIMIZ SEVGİ
KURUMSAL

1993 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine; gıda toptancılığı, kuru çay paketleme ve pazarlama yaparak başlamıştır. Yılka Tirebolu Çay 1998 yılında ilçemiz Tirebolu’nun Doğancı Köyü sınırları içerisinde 4-5 dönümlük bir arazi üzerine, Çay Fabrikası kurarak ticari hayatına devam etmiştir. Çağdaş teknoloji ve uygun makine sistemiyle donatılan Yılka Çay fabrikası kayıtlı 2000 civarında üreticisi bulunmakta ve günde 115 ton yaş çay işleme kapasitesiyle çalışmaktadır. Yılka Çay üreticilerinden yıllık 1500-2000 ton arasında yaş çay almaktadır. Üreticilerimizden mühendislerimiz kontrolünde alınan bu yaş çaylar fabrikamızda gıda mühendisleri kontrolünde çalışan personelimizle işlenerek kuru çay haline getirildikten sonra paketlenerek siz değerli çay sever müşterilerimize sunulur.

Bu hizmetin kalite standartları içinde, hijyen tanımında hazırlanması ve sunulması için büyük bir özveri ile çalışan personelimizin işletme için kural görevi ve davranışları prensibimiz haline gelmiştir. Yılka Tirebolu Çay’ın genel amacı üretici – tüketici arasında bir denge unsuru olmaya ve kaliteli yeşil çay, beyaz çay ve siyah çay gibi ürünler sunmaya çalışmaktır. Yılka Tirebolu Çay 29. yılına özel yürüttüğü Araştırma ve Geliştirme projeleri sonucunda kalitesini artırarak ve marka değerini yükselterek Gıda Sektöründe önemli adımlar atmaya devam etmektedir. “1993’ten beri, Tek Katkımız Sevgi” Sloganıyla 29 yıldır Tirebolu Bölgesine ve değerli müşterilerimize Çay Keyfi yaşatmaya devam etmenin gururunu sizlerle paylaşmaktayız.

Sağlıklı yaşam için organik tarımı öneren ve organik çay üretmeyi amaç haline getiren YILKA ÇAY çalışmalarına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi gelecek yıllarda da devam edecektir.

Tüm Dünyaya Sevgilerimizle

Vizyon
VİZYON

Modern üretim teknolojileri kullanarak kaliteyi arttırmak,marka değerini yükselterek sektöründe en beğenilen firmalardan biri haline gelmek.

MİSYON
MİSYON

Müşteri memnuniyeti odaklı sağlıklı,hijyenik ve katkısız doğal ürün sunmak.

KATALOG
KATALOG

E-Kataloğumuzu incelemek için tıklayınız