+90 454 423 2103Yılka Çay Tirebolu Yönetim Kurulu Başkanı: Murat Yıldırımmurat-yildirimDeğerli Çay Severler ve Yılka Çay Ailesi

Kurulduğumuz 1993 yılından itibaren sloganımız haline getirdiğimiz ve misyonumuz olarak belirlediğimiz katkısız ve tamamen doğal üretimimizle sizlere Çay Keyfi yaşatmaya devam etmekteyiz.

23. yılımızda yürüttüğümüz Araştırma ve Geliştirme Projelerimizle aynı misyon doğrultusunda müşterilerimize, tüm çay sevenlere ve Tirebolu İlçesinin kültürel ürünlerinden olan Çayımızı tanıtmaya devam etmekteyiz. Bu misyonumuzu başarılı bir şekilde sürdürmekten ve size duyurmaktan gurur duymaktayız.

Yılka Çay kurulduğu andan itibaren günümüze kadar olan süreçte Tirebolu ve çevre ilçelerden toplanan yaş çaylar katkısız bir şekilde üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte 2015 yılında kurulan tam otomatik makineleri bulunan fabrikamızda bahsini ettiğimiz Çay üretimi daha da gelişti. Daha sonrasında bölgede çay kültürünün oluşması ve ürettiğimiz çayların tadına bakmanız amacıyla Çay Evini kurduk. Bu şekilde Tirebolu Bölgesinin kültürel tanıtımına ve aynı zamanda da ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktayız.

Bu nedenle siz değerli çay seven müşterilerimize ve yöremiz halkına hizmet etmekten onur duyarız.

Sizleri temin etmek isteriz ki “Yılka Çay ailesi” olarak yukarıda sıraladığımız amaçları bundan  sonraki süreçte de geliştirerek gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Yürüdüğümüz bu kutlu yolda bizlere sektörde ve bölgede, aynı şekilde Tüm Türkiye’de desteklerini esirgemeyen müşterilerimize, yaş çay üreticilerimize, çözüm ortaklarımıza ve çalışanlarımıza gönülden teşekkür eder, minnettarlığımı bildiririm.

Sevgi ve Saygılarımla

Murat Yıldırım